אנו מבצעים עבודות הריסה ופינוי בין אם מדובר בהריסת מבנה או הריסת בתים הרי שהן מתבצעות לרוב באמצעות "באגר" או בעברית, "מחפר" או באמצעות הכלי "שופל".

כלי צמ"ה אלו הנם כלים מרכזיים בעת ביצוע עבודות הריסה. עוד נציין כי ההחלטה באיזה כלי צמ"ה להשתמש תלויה באפיון הפרוייקט ובגודל המבנה המיועד להריסה.

לידיעתכם, שופל נע על גלגלים ולכן לרוב יגיע עצמאית אל אתר ההריסה. מנגד, באגר נע על זחל (שרשראות) על כן הבאגר יגיע לאתר בעזרת משאית מוביל מתאימה. העמסה והורדה של באגר מהמשאית המובילה, תתבצע על ידי עובדינו, שהם בעלי מקצוע מהטובים בתחום, תוך הקפדה ושמירה על כללי הזהירות ומיקום הכלי בנקודה הטובה ביותר לשם ביצוע עבודתו באתר ההריסה.

להצעת מחיר בנוגע לעבודות הריסת מבנים או הריסות בתים, צור קשר או התקשר עכשיו:
050-5303226

יוסי נשיא עבודות עפר בע"מ - הבדל של שמיים וארץ
עבודות עפר לכל מטרה

באגר:

לעתים יוזמן באגר לביצוע הריסות של מבנים או הריסת בתים במקומות בהם קיימת צפיפות יחסית, אך בזכות הזרוע הארוכה של הבאגר ויכולת סיבוב עצמאית שלו ב 360° מעלות, (זאת כאשר בסיס הבאגר כלל אינו זז ממקומו), מתאפשר לו לבצע עבודות הריסה שונות, לרבות הריסת מבנים גדולים, או הריסת בתים גם במקומות קשים לגישה או שהגישה אליהם אינה נוחה.

באגר הוא גם כלי מרכזי לחפירת תעלות עמוקות ולשאר עבודות עפר אשר דורשות כוח ודיוק.

אנו קבלני עפר הריסה ופינוי, המתמחים בהריסת מבנים גדולים / הריסת בתים עם באגר או שופל. ונשמח לבצע עבודות הריסה גם עבורכם.

נבצע כל פרוייקט הריסה, כקבלן הריסת מבנים רשמי עבור מזמין עבודת ההריסה, או כקבלן משנה עבור חברות ויזמים העוסקים בפינוי בינוי, בהריסות בתים, מבנים ובכלל מבצעים עבודות הריסה שונות מכל סוג.

  • בעת הריסת מבנים / הריסת בתים אנו מקפידים מאוד על כללי הבטיחות, האיכות ובוודאי על עמידה בלו"ז.
  • בכל פרוייקט של הריסות, מבנים או בתים אנו נדאג גם לפינוי פסולת הבניין וההריסות ללא כל חיוב נוסף.

להצעת מחיר עבור עבודות עפר, עבודות הריסה של מבנים או הריסות בתים, צור קשר או התקשר עכשיו: 050-5303226

עבודות הריסת מבנה עם באגר / מחפר ופינוי פסולת בניין ההריסה

הריסה ופינוי – פנוי פסולת ההריסה

כמה מילים על הריסת בתים, הריסת מבנים, עבודות הריסה / באגר / מחפר:

לעתים אין הרבה ברירה ויש צורך בהריסת מבנה, אם משיקולי בטיחות ואם משיקולי תכנון ובניה. במצבים אלו על פי רוב, אין כל אפשרות אחרת מלבד הריסת המבנה.

הריסת מבנים מתבצעת בד"כ על ידי חברת קבלני הריסה או קבלן הריסה פרטי, מנוסה ונושא את האישורים המתאימים לביצוע העבודה לרבות פינוי פסולת ההריסות.

קבלני הריסה משתמשים בכלי צמ"ה שונים שהמרכזי והבולט שבהם הוא באגר. ובעברית: מחפר. הבאגר מובל אל המבנה המיועד להריסה והודות לתכונותיו הדינמיות הוא יכול לבצע את מלאכת ההריסה באמצעות כף פלדה המורכבת בקצה הזרוע המתכווננת של הכלי.

הריסת מבנה מתבצעת על ידי מכות חזקות בקירות ויסודות המבנה תוך סיבוב של עד 360 מעלות מבלי להזיז את השרשראות המניעות את הבאגר, כך הבאגר נשאר לעמוד במקום ורק זרוע הכלי וכף הפלדה נעות.

זרוע הבאגר ארוכה דייה כדי להגיע למרחק מגע עם המבנה כך שיתאפשר לה להרוס אותו זאת מבלי לסכן את הסביבה ואת האדם שנמצא בתא ההפעלה של הבאגר – מפעיל באגר.

כך צעד אחר צעד, המבנה נהרס ובאמצעות כף הבאגר נעזרים גם לפינוי הברזלים ויתר הפסולת שנוצרה בעקבות הריסת המבנה.
לעיתים אחרי ביצוע עבודות הריסה אנו נעזרים בעבודות בובקט כדי לפנות את ההריסות.

חברה להריסת מבנים או קבלן הריסות חייבים להקפיד על תחזוקה נאותה לכלים המשמשים אותם לעבודות הריסה בפרט כאשר מדובר בכלי צמ"ה שבכל עת חשופים לאבנים, אבק ופסולת ההריסות.

לסיכום: הריסת מבנה היא משימה לא פשוטה שמצריכה מקצוענות תכנון מוקדם, כלים מתאימים והקפדה על כללי בטיחות. לכן, בכל עת שיש צורך להרוס מבנה, כדאי לדבר עם מספר קבלני הריסה, או עם חברות הריסה, על אופי ביצוע העבודה, עמידה בזמנים וכמובן גם על המחיר.

תגיות:
קבלן הריסות במרכז – קבלני הריסות – קבלן הריסה ופינוי – קבלן הריסות – קבלני הריסה
באגר – שופל – הריסת בתים – הריסת מבנים – עבודות הריסה – עבודות הריסה ופינוי

כלי עבודה של קבלן עבודות עפר